خانه اخبار

تاریخچه لیوان های کاغذی

گواهی
چین Ruian Mingyuan Machinery Co.,Ltd گواهینامه ها
چین Ruian Mingyuan Machinery Co.,Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
دستگاه های آنها عملکرد خوبی دارند.

—— جفری

محصول عالی!

—— مانوئل

تولید کنندگان با کیفیت بالا!

—— اشلی

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
تاریخچه لیوان های کاغذی
آخرین اخبار شرکت تاریخچه لیوان های کاغذی

ما معمولاً از لیوان های کاغذی در زندگی روزمره خود استفاده می کنیم، بنابراین امروز پیشینه توسعه لیوان های کاغذی ساخته شده توسط را معرفی می کنیمماشین آلات ساخت لیوان کاغذی.

 

دوره اول: لیوان های کاغذی دست ساز

لیوان های کاغذی که ابتدا بیرون آمدند مخروطی شکل بودند و همچنین با دست ساخته می شدند.آنها به هم چسبانده شده اند که جدا شدن آنها ساده تر است و همچنین باید در اسرع وقت استفاده شود.بعداً، لیوان‌های کاغذی تا شده ظاهر شدند، و همچنین چین‌هایی به دیواره جانبی اضافه شد تا استحکام دیواره کناری لیوان کاغذی و انعطاف‌پذیری لیوان کاغذی را افزایش دهد، اما چاپ الگوها روی این سطوح تا شده دشوارتر است. و همچنین تاثیر بسیار رضایت بخش نیست.

 

دوره دوم: لیوان های کاغذی موم شده

در سال 1932 اولین لیوان کاغذی دو تکه با روکش مومی ظاهر شد.سطح صاف آن را می توان با الگوهای ظریف مختلف چاپ کرد تا تأثیر تبلیغات را بهبود بخشد.پوشاندن لیوان های کاغذی با موم از یک طرف می تواند از تماس مستقیم بین نوشیدنی و کاغذ جلوگیری کند و همچنین می تواند از چسبندگی چسب محافظت کند و همچنین طول عمر لیوان کاغذی را افزایش دهد.از طرف دیگر، تراکم دیواره جانبی نیز افزایش می یابد تا اطمینان حاصل شود که استحکام لیوان کاغذی به طور قابل توجهی افزایش یافته است، بنابراین مقدار کاغذ ضروری برای ساخت یک لیوان کاغذی قوی تر و همچنین کاهش هزینه تولید کاهش می یابد.از آنجایی که لیوان های کاغذی موم دار در نهایت به ظروف نوشیدنی های سرد تبدیل می شوند، افراد نیز قصد دارند از یک ظرف مناسب برای نگهداری نوشیدنی های گرم استفاده کنند.با این حال، نوشیدنی های گرم مطمئناً لایه موم را در سطح داخلی لیوان کاغذی ذوب می کنند و همچنین چسب قطعاً جدا می شود.در نتیجه، به طور کلی لیوان های کاغذی واکس شده برای نگهداری نوشیدنی های گرم مناسب نیستند.


دوره سوم: دو فنجان

به منظور افزایش دامنه کاربرد لیوان های کاغذی، لیوان های کاغذی دولایه در سال 1940 به بازار عرضه شد. حمل این لیوان کاغذی نه تنها بسیار آسان است، بلکه می توان از آن برای نگهداری نوشیدنی های گرم نیز استفاده کرد.بعداً، تأمین‌کننده از لاتکس برای این فنجان‌ها برای پوشاندن طعم مقوایی کاغذ و همچنین برای افزایش نشتی لیوان‌های کاغذی استفاده کرد.در عین حال، فنجان تک لایه پوشش داده شده با موم که با لاتکس پوشانده شده است، معمولاً در انواع تجهیزات فروش سلف سرویس برای نگهداری قهوه گرم استفاده می شود.

 

 

دوره چهارم: لیوان های کاغذی با روکش پلاستیکی

با توسعه فناوری، برخی از مشاغل مواد غذایی شروع به پوشاندن پلی اتیلن روی مقوا برای بالا بردن مانع و همچنین مهر و موم کردن ویژگی های مسکونی بسته بندی های کاغذی کردند.با توجه به اینکه نقطه ذوب پلی اتیلن بسیار بالاتر از موم است، لیوان کاغذی نوشابه نوشابه ساخته شده توسط دستگاه های لیوان کاغذی پوشیده شده با این محصول ترجیحاً می تواند برای نگهداری نوشیدنی های گرم و حل مشکل کیفیت بالای اقلام مورد استفاده قرار گیرد. ذوب شدن محصول پوششیدر عین حال، رنگ پلی اتیلن صاف تر از رنگ مومی اولیه است که ظاهر لیوان کاغذی را بهبود می بخشد.علاوه بر این، فناوری پردازش آن نسبت به رویکرد لایه لاتکس هزینه کمتری دارد و همچنین سریعتر است.

 

بنابراین موارد فوق زمینه توسعه لیوان های کاغذی غیرقابل استفاده مجدد است.

 

میخانه زمان : 2022-10-31 14:49:38 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Ruian Mingyuan Machinery Co.,Ltd

تماس با شخص: Mr. George

تلفن: +8615157799231

فکس: 86-577-65567062

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

مخاطب

نشانی: Henghe پارک صنعتی Feiyun خیابان Ruian شهر استان ژجیانگ چین

آدرس کارخانه:Henghe پارک صنعتی Feiyun خیابان Ruian شهر استان ژجیانگ چین